menu close

Více než 30 let

S Vámi!

Jak to všechno začalo

Společnost byla založena roku 1991 jako Czech Airhandling a začala působit na mezinárodním letišti v Praze v oblasti ground handlingu, a to zejména při odbavování cestujících, nakládce zavazadel a dále pak při odbavování letadel samotných. Následujícího roku pak přešla pod US Ogden Aviation jako Czech-Ogden Airhandling a dostala se na první místo v odbavování nákladních letadel.

Rok 2000 byl pro nás rokem velkých změn. Dostali jsme se pod křídla Menzies Aviation Group a stali jsme se tak členem mezinárodní společnosti. Tato změna nám otevřela nové možnosti v mnoha směrech a my jsme se mohli přidat k rozsáhlé síti poskytovatelů leteckých služeb na celém světě, sdílet s nimi své zkušenosti a nové získávat.

V roce 2012 naše dceřiná společnost Czech GH odkoupila od Letiště Praha jejich kompletní handling a navýšili jsme tak svůj podíl na trhu odbavování letadel a cestujících na pražském letišti.

Více o naší mateřské společnosti.

 

 

Současnost

Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí a zároveň partnerem globální společnosti Menzies Aviation. S našimi službami se můžete v současnosti setkat již na 254 letištích v 58 zemích. Pravidelně se účastníme školení a výměnných akcí s pobočkami po celém světě a snažíme se tak získat další cenné zkušenosti v našem oboru a tím zajistit co nejkvalitnější poskytování služeb v oblasti pozemního odbavení v rámci letecké dopravy. Za partnera si nás vybralo v České republice mnoho předních leteckých společností jako jsou Ryanair, Emirates, British Airways, Qatar Airways, Delta Air Lines a mnoho dalších.

Náš Tým

U nás je každý součástí týmu, ať už se stará o odbavení cestujících nebo o vyvažování letadla. Vždy si můžete být jistí, že náš zaměstnanec je řádně proškolený a bude dbát na bezpečnost a kvalitu služeb, protože to je pro nás na prvním místě. Jsme rodina, která je pyšná na to, co dělá a spojuje ji vášeň pro letectví. Jsme rodina, bez které se nelétá.

Výjimečné služby potřebují výjimečné lidi, každý přispívá svými zkušenostmi a dovednostmi a jako celek pak vytváří to, čím jsme dnes, jedním z předních poskytovatelů handlingových služeb v letecké dopravě u nás.

Více o vedení naší společnosti:

Zjistit více

Strategický partner IATA

Program strategických partnerství je platformou pro poskytovatele řešení v oblasti letectví, která umožňuje navazovat a posilovat vztahy s klíčovými zainteresovanými stranami v oboru. Díky své účasti v různých pracovních skupinách IATA získávají strategičtí partneři jedinečný přehled o prioritách leteckých společností a mají možnost získat uznání za spolupráci s IATA ve prospěch odvětví letecké dopravy.

Program strategických partnerství je platformou pro poskytovatele řešení v oblasti letectví, která umožňuje budovat a posilovat vztahy s klíčovými zainteresovanými stranami v oboru. Díky své účasti v různých pracovních skupinách IATA získávají strategičtí partneři jedinečný přehled o prioritách leteckých společností a pozitivní uznání za spolupráci s IATA ve prospěch odvětví letecké dopravy.

Partner IATA pro pozemní odbavení

Partnerský program IATA pro pozemní odbavení (GHP) sdružuje poskytovatele pozemních služeb, letiště a letecké společnosti, které nejsou členy IATA a zabývají se pozemním odbavením po celém světě.

Ve spolupráci s IATA se partneři zabývají problémy pozemního odbavení, které by mohly ovlivnit bezpečnost. Řídí také strategie snižování rizik a podporují iniciativy na zvýšení efektivity.