menu close

Cargo

Cargo

Menzies Aviation nabízí profesionální přístup a 30 let zkušeností v oblasti odbavení leteckého zboží.  Mezi naše zákazníky patří přední letecké a spediční společnosti. Při poskytování služeb se zaměřujeme na konkrétního zákazníka, naší předností je flexibilita a schopnost se přizpůsobit jeho potřebám.

Odbavení leteckého zboží

V našem cargo terminálu o celkové rozloze 10.000 m2 poskytujeme široké spektrum služeb, mezi něž patří i odbavení zvláštního typu zboží, jako jsou cenné zásilky, živá zvířata, rozměrné a těžké cargo, nebezpečné zboží i zásilky vyžadující skladování v určeném teplotním režimu. Samozřejmostí je využití moderního odbavovacího systému, díky kterému máme u všech zásilek přehled o tom, v jaké fázi exportního nebo importního procesu se právě nachází.

Charterové lety

Jednou z našich silných stránek je komplexní odbavení zboží pro nákladní charterové lety . Ať už se jedná o velká průmyslová zařízení, stroje a jejich součásti, urgentní přepravu výrobních materiálů nebo třeba zvířat, vždy respektujeme potřeby a priority zákazníka a jsme připraveni operativně reagovat na provozní požadavky.

Náš tým

Naší prioritou číslo jedna je bezpečnost, a proto klademe velký důraz na školení a přípravu zaměstnanců. Při odbavení carga náš zkušený a profesionální tým věnuje velkou pozornost dodržování postupů leteckých společností, se kterými spolupracujeme. Jádro našich zaměstnanců tvoří „srdcaři“, kteří s naší společností spojili i 20 a více let let svého života.

 

Importní oddělení

Práce našich importních agentů je rozmanitá, každý den se při ní setkávají s novými výzvami. Spolu s partnery z leteckých a spedičních společností i celním úřadem spolupracují při odbavení zásilek carga a řeší výzvy a úkoly, které tato odpovědná a pestrá práce přináší.

Exportní oddělení

Při odbavení exportních zásilek připravují naši zaměstnanci na odlet zboží ve spolupráci s kolegy ze skladu. Přičemž je jejich úkolem zajistit, aby byly splněny všechny náročné podmínky pro leteckou přepravu carga.  Ať už se jedná o obyčejné cargo nebo specifické zásilky jako jsou například zvířata, nebezpečné zboží či zásilky vyžadují odbavení v teplotním režimu. Při práci dokáží být velmi flexibilní a pružně reagovat na provozní potřeby.

Pracovníci skladu

Při práci se pohybují hlavně v cargo terminálu, někdy i přímo na ploše v blízkosti letadel. Společně připravují letecké cargo na export nebo zpracovávají importní zásilky, které se k nám dostávají ze všech koutů světa. Jejich hlavním cílem je správně a bezpečně odbavit zásilky tak, aby se v pořádku a včas dostaly k zákazníkovi a na místo určení.

Rádi byste využili našich služeb Cargo?

Informace o cenách a potřebné formuláře zde:

CENíK CARGO