menu close

Prostory k

Pronájmu

Prostory k pronájmu

Součástí celého naše komplexu je kromě hlavní budovy, tedy administrativní části, také cargo terminál o celkové rozloze cca 10.000 m2, kde mimo odbavení leteckého zboží také nabízíme skladové prostory k pronájmu. V současné době celý komplex prochází postupnou modernizací a drobnými rekonstrukcemi. Snažíme se maximálně vyjít vstříc potřebám našich partnerů a nabízet také širokou škálu dalších služeb spojených s pronájmem nebytových prostor. Pokud je Vaše podnikání spjato zejména s leteckou, ale i kamionovou dopravou, jsme pro Vás ideálním místem právě pro naše strategické umístění, ale i dobrou dopravní dostupnost. Své místo si u nás našly i přední letecké společnosti jako např. Air France, KLM či Emirates, nebo renomované spediční společnosti UPS, DHL či FedEx.

Pokud Vás naše nabídka zaujme či máte další doplňující dotazy, kontaktujte nás na olga.habetinova@menziesaviation.com

Kancelářské prostory

Nabízíme jak kanceláře v administrativní části komplexu, tak v cargo terminálu, kde je pak výhodou přímé napojení na skladovací prostory či spediční služby. Administrativní budova má celkem 4. NP, kromě výjimečného výhledu na pražské letiště, Vám můžeme poskytnout samostatné či průchozí kanceláře o velikosti 17-68 m2, ale i řadu kanceláří až do celkové výměry 500 m2. Samozřejmostí je pak výtah, klimatizace, centrální recepce a možnost pronájmu venkovního parkování či umístění loga Vaší společnosti. Budova se také nachází jak ve výhodné docházkové vzdálenosti na MHD, tak na hlavních dopravních tazích D7 a M0.

Skladovací prostory

Cargo terminál má přímý přístup k letištní ploše a je z jedné části využíván, jak napovídá jeho název, právě pro naše služby v oblasti odbavení leteckého zboží. Druhou část nabízíme jako skladovací prostory s možností doplňujícího pronájmu nákladových ramp a s tím spojené umístění loga Vaší společnosti. K dnešnímu dni máme k dispozici okolo 1000 m2 volného prostoru s možností skladování veškerého zboží schváleného pro leteckou nebo náhradní kamionovou dopravu.