menu close

People. Passion. Pride.

Vítejte v Menzies Aviation Česká republika!

Již od svého založení v roce 1991 se naše společnost vypracovala mezi přední poskytovatele služeb v oblasti obchodního a technického odbavení a letectví všeobecně.

Abychom mohli nabízet ty nejlepší služby, stali jsme se součástí mezinárodní společnosti Menzies Aviation Ltd., která nás vzala pod svá křídla a umožnila nám být členem velké rodiny, která působí v 58 zemích po celém světě a v dnešní době je jedničkou ve svém oboru.

Stali jsme se hrdým partnerem pro mnohé letecké a spediční společnosti a nadále se snažíme rozvíjet, zdokonalovat a modernizovat. Přes pražské letiště Václava Havla ročně odbavíme polovinu všech letů a přibližně 60 % veškerých zásilek.

Klíčovým bodem úspěchu jsou naši zaměstnanci, kteří dbají na kvalitu poskytovaných služeb a zejména bezpečnost, která hraje v našem oboru důležitou roli.

Služby

Ground Handling

Zjistit více

Prostory k pronájmu

Zjistit více

Kariéra

People. Passion. Pride. – to je to, co je hnacím motorem týmů Menzies Aviation již od roku 1833. Naším cílem je být první volbou nejen pro letecké společnosti, ale také pro zaměstnance.

Na pražském letišti zaměstnáváme přes 550 zaměstnanců. Naším cílem je být tím nejlepším zaměstnavatelem, kterého si vyberete. Věříme, že klíčovým faktorem pro udržení nejlepších zaměstnanců je vytvoření prostředí, které jim umožní se dále rozvíjet a dosahovat těch nejlepších výsledků.

Přidejte se k nám. Jsme rodina, bez které se nelétá!

Zjistěte více

Co je u nás nového

Dočtěte se více o novinkách ze světa Menzies Aviation.

VŠECHNY NOVINKY

Mezi naše klíčové zákazníky mimo jiné patří:

Luthansa Cargol logo
Kuhne Nagel logo
LOT Polish Airways logo
British Airways logo
DSV logo
AirLingus logo
Easy Jet logo
Ryan Air logo
Iberia logo
Jet2 logo
Delta logo
Qatar Airways logo
Emirates SkyCargo logo
Kuhne Nagel logo
Emirates logo